Home

južné tekutina G tresty pri futbale 2018 zelenina predák odstúpiť

Francúzsky rozhodca, ktorý kopol a vylúčil hráča, spoznal svoj trest |  TVNOVINY.sk
Francúzsky rozhodca, ktorý kopol a vylúčil hráča, spoznal svoj trest | TVNOVINY.sk

SR A - Všetci siedmi reprezentanti sa ospravedlňujú: Mrzí nás to, bola to  chyba a budeme za ňu niesť následky | Slovenský futbalový zväz
SR A - Všetci siedmi reprezentanti sa ospravedlňujú: Mrzí nás to, bola to chyba a budeme za ňu niesť následky | Slovenský futbalový zväz

MS vo futbale 2022 v Katare: Maroko po remíze s Chorvátskom ozbíjalo aj  Belgicko - SITA.sk
MS vo futbale 2022 v Katare: Maroko po remíze s Chorvátskom ozbíjalo aj Belgicko - SITA.sk

Téma: Majstrovstvá sveta MS vo futbale 2018 v Rusku

MS vo futbale 2022: Napodobní legendárneho Maradonu? Diego sa na nás  pozerá, hovorí Messi
MS vo futbale 2022: Napodobní legendárneho Maradonu? Diego sa na nás pozerá, hovorí Messi

VIDEO Kondičný tréner Liberca spoznal svoj trest: Napadol hráča a strčil do  rozhodcu | Športky.sk
VIDEO Kondičný tréner Liberca spoznal svoj trest: Napadol hráča a strčil do rozhodcu | Športky.sk

Kamerun zdolal Brazíliu, na postup to ale nestačilo - Správy RTVS

Po nevyužitých šanciach prišiel trest :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna  www stránka futbalového klubu
Po nevyužitých šanciach prišiel trest :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového klubu

Ženy, futbal a tresty | Konzervatívny denník

MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po  penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Uruguajskí futbalisti spoznali tresty za agresívne správanie po zápase s  Ghanou
Uruguajskí futbalisti spoznali tresty za agresívne správanie po zápase s Ghanou

Slovák Štetina dostal v Česku disciplinárny trest | Šport7.sk

Senegal : Kolumbia - Online prenos - MS vo futbale 2018 | SPORTNET

Eric Bailly spoznal svoj trest: Za TENTO likvidačný zákrok si odpyká  sedemzápasový trest | Športový Čas
Eric Bailly spoznal svoj trest: Za TENTO likvidačný zákrok si odpyká sedemzápasový trest | Športový Čas

Brankár Livaković ustráchanosť prenášal na tím, Modrić si ho zobral bokom,  teraz hviezdi
Brankár Livaković ustráchanosť prenášal na tím, Modrić si ho zobral bokom, teraz hviezdi

MS vo futbale 2018 - Všetko dôležité z MS 2018 v Rusku | Športky.sk

Liga majstrov: Griezmann dostal dvojzápasový trest

Majstrovstvá sveta vo futbale | TA3

Ján Maslo s dvojmesačným trestom | FutbalPortal.sk

Disciplinárka dávala tresty v kauze úplatky. Orávik si nezahrá deväť  mesiacov - Fortuna liga - Futbal - Športweb
Disciplinárka dávala tresty v kauze úplatky. Orávik si nezahrá deväť mesiacov - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Tresty po pohárovom sklamaní v Humennom » DAC 1904

UEFA vyšetruje 20 klubov. Inter či Barcelona môžu dostať tvrdé tresty -  Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb
UEFA vyšetruje 20 klubov. Inter či Barcelona môžu dostať tvrdé tresty - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Nemecko : Švédsko - Online prenos - MS vo futbale 2018 | SPORTNET