Home

títo chyba najhorší levi zjazd Utláčateľ nevyspytateľný dnes

Ski World Cup Jasná - Je to tam!🔥👏 Petra Vlhova skvelými jazdami ovládla  úvodný slalom sezóny v Levi a o 0,18 sekundy zvíťazila nad Mikaela Shiffrin  a Liensberger Katharina. Gratulujeme!🥳 | Facebook
Ski World Cup Jasná - Je to tam!🔥👏 Petra Vlhova skvelými jazdami ovládla úvodný slalom sezóny v Levi a o 0,18 sekundy zvíťazila nad Mikaela Shiffrin a Liensberger Katharina. Gratulujeme!🥳 | Facebook

Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí |  SPORTNET
Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí | SPORTNET

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2022 | SPORTNET

Zjazdové lyžovanie: Charlie Guestová dvakrát vypadla v Levi (video) |  SPORTNET
Zjazdové lyžovanie: Charlie Guestová dvakrát vypadla v Levi (video) | SPORTNET

Levi 2022: Petra Vlhová skončila tretia aj v druhom slalome sezóny v Levi -  24hod.sk
Levi 2022: Petra Vlhová skončila tretia aj v druhom slalome sezóny v Levi - 24hod.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, slalom v Levi 2021 (sobota) | SPORTNET

Petra Vlhová sa podľa trénerov zlepšuje a vo fínskom Levi ju čaká prvý zjazd  sezóny - TvojTrebišov.sk
Petra Vlhová sa podľa trénerov zlepšuje a vo fínskom Levi ju čaká prvý zjazd sezóny - TvojTrebišov.sk

Petra Vlhová triumfovala aj v druhom slalome v Levi - Správy RTVS

Petra Vlhová má pripravené ďalšie meno pre soba

Vlhová je kráľovnou Levi, jej piaty sob dostal meno Boris | Košice Online

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

Lyžovanie - Martina Dubovská: Chcem byť čo najvyššie a užívať si | Šport.sk

Neprijateľné výkony Rakúšaniek v Levi. Podľa trénera je to alarmujúce

Vlhová predviedla v 1. kole slalomu v Levi výbornú jazdu, má našliapnuté za  víťazstvom
Vlhová predviedla v 1. kole slalomu v Levi výbornú jazdu, má našliapnuté za víťazstvom

Petra Vlhová v slalome v Levi | Športky.sk

Fantastická Vlhová skončila v slalome v Levi opäť tretia, Shiffrinová má  ďalšieho soba (video) - SITA.sk
Fantastická Vlhová skončila v slalome v Levi opäť tretia, Shiffrinová má ďalšieho soba (video) - SITA.sk

Aj v druhom slalome SP v Levi Vlhová tretia, znovu víťazstvo Shiffrinovej |  Slovenský olympijský tím
Aj v druhom slalome SP v Levi Vlhová tretia, znovu víťazstvo Shiffrinovej | Slovenský olympijský tím

Vlhová pred víkendom v Levi: Chcem atakovať tie najvyššie priečky |  Šport7.sk
Vlhová pred víkendom v Levi: Chcem atakovať tie najvyššie priečky | Šport7.sk

Skvelá Vlhová! Po tesnej bitke sa dostala na pódium, vyhrala Shiffrinová -  Zimné športy - Športweb
Skvelá Vlhová! Po tesnej bitke sa dostala na pódium, vyhrala Shiffrinová - Zimné športy - Športweb

VIDEO Chyba, ktorá bude veľmi dlho mrzieť: Vlhová zhodnotila úvodný slalom  v Levi | Športky.sk
VIDEO Chyba, ktorá bude veľmi dlho mrzieť: Vlhová zhodnotila úvodný slalom v Levi | Športky.sk

Skvelá Vlhová obsadila tretie miesto v sobotňajšom slalome vo fínskom Levi  (video) - SITA.sk
Skvelá Vlhová obsadila tretie miesto v sobotňajšom slalome vo fínskom Levi (video) - SITA.sk